volejte kdykoliv +420 724 721 111

Nabízíme výhodnou a dlouhodobou spolupráci v rámci celé ČR a SK

Díky více jak 18 letům na trhu prodeje, akvizic firem Vám nyní můžeme nabídnout možnost dobrého výdělku či pouze přivýdělku rámci spolupráce s naší firmou. Práce není vázána časem ani místem. 

Staňte se naším partnerem

Pomáhejte podnikatelům chránit sebe i jejich firmu. Hledáme partnery po celé ČR a SK

Zapojte se do našeho provizního systému a inkasujte provize za každou vámi zrealizovanou pomoc firmám ve Vašem okolí. Systém win-win(výhra-výhra) je systém, kde všichni vyhrávají.

1, Klient, firma díky Vám najde a získá pomoc s problémem, který akutně potřebuje vyřešit - např. odkup, oddlužení firmy, jednatelé společnosti najdou zastupujícího člověka pro všechny nepříjemná jednání s věřiteli nebo jiné služby.

2, Vy získáte odměnu-provizi za kontakt na klienta. Výdělek 15-20.000 Kč/měsíčně (dle počtu klientů)

3, Likvidace sro získá nového klienta a finanční odměnu za svou práci

Jdete do toho s námi? Vyplňte formulář 

Pomáhejte firmám z problémů a vydělávejte si u toho

Staňte se naším dodavatelem

Máte pocit, že se naše podnikání mohou vzájemně výhodně doplnit?

Myslíte si, že si můžete vzájemně pomoci? Pokud ano, budeme rádi za nabídku. Téměř každý den se potkáváme a platíme lidi s profesemi  jako jsou např. právníci, notáři, daňový poradci, účetní, likvidátoři. Rádi oceníme dobrou spolupráci i na poli propagace a reklamy, sociálních sítí, blogů nebo možná i tam kde jsme si to zatím ani nedovedli představit. Necháme se rádi přesvědčit.

Pokud máte návrh na jakoukoli oboustranně výhodnou spolupráci, nebráníme se žádnému oboru. Stačí když nám, přes níže uvedený formulář, pošlete co máte na srdci a když to bude stát za to, rádi se Vám ozveme a zkusíme to vzájemně rozjet. 

Máte nápad, co nabídnout? Vyplňte formulář 

Napište nám, čím si můžeme vzájemně pomoci

Chcete více informací? Zavolejte nám +420 724 721 111