volejte kdykoliv +420 724 721 111

Zastupování před úřady a věřiteli. Získejte čas, klid a odstup od problému.

Zjednodušte si život a prodejte nepohodlnou firmu dál. Díky námi dosazené, výkonné osobě pro jednání s věřiteli, úřady se již nebudete muset účastnit žádných nepříjemných schůzek a jednán. Získejte potřebný nadhled a čas na nápady a nově výdělečné činnosti.

Nepříjemná jednání vyřídíme za Vás.

Získáte čas se nadechnout.

Tuto službu Vám poskytneme v rámci některé z našich služeb.  Vypjaté situace při jednání se státními úřady, exekutory a ostatními věřiteli nebude muset již absolvovat. Garantujeme 100% diskrétnost a profesionální jednání založené na důvěře a dohodě s klientem. V rámci převodu a zastupování firmy zajišťujeme veškerou písemnou a telefonickou komunikaci včetně správy datových schránek. 

V rámci naší služby převodu, prodej zadlužené firmy zajištujeme tuto službu v rámci předem domluvené ceny za převzetí společnosti. Neplatíte nic navíc. Žádné dodatečné platby, Vám u nás nikdy účtovat nebudeme.

V případě insolvence nebo konkurzu firmy zastupujeme odkoupenou firmu až do doby zákonného ukončení podnikání. Více informací o službě řízená likvidace firem zde.

Zastupování jednatelů a společníků je součástí naší činnosti pronájmu firem. Chcete-li si zajistit plnou anonymitu při vašem podnikání ať už z jakéhokoli důvodu, je právě tato služba pro Vás. Pronájem celé firmy nebo pouze společníků, jednatelů, zástupců firmy není žádný problém. Vše je právně ochráněno a vymezeno dle požadovaných pravidel. V praxi to znamená, že na post ředitele, společníka, jednatele je dosazena placená osoba, která je za tuto funkci placena a dle pokynů zodpovědně vykonává vše potřebné. Důvodů proč investovat do tzv. nominee zástupců ve Vaší firmě, tak aby skutečný vlastník zůstal bezpečně skryt může být mnoho. Tato osoba může zastupovat firmu jak aktivně tak pouze pasivně. Záleží pouze na Vás, jaký způsob zvolíte. Platí zde 100% pravidlo "Vy jste hlava my lopata". Pomůžeme vám najít a vybrat nejvhodnější zástupce, nastavit a vymezit jejich pravomoc. Pro více informací nás kontaktujte nebo stránky www.pronajemfirem.cz, kde se dozvíte více podrobností.

Anonymní účet

Očekáváte přijmout bezhotovostní platbu, peníze na účet a není možné (z jakéhokoliv důvodu) na Váš účet tento finanční obnos přijmout? Najdeme spolu řešení. Zavolejte nám a dozvíte se víc.